Açık Kök Ceviz Fidanı

Açık Kök Ceviz Fidanı

Fidanlik sitemiz daha önceleri fidan ve fide satışını geniş bitki bahçelerinde yapmakta iken tüm Türkiye’ye hizmet ağını ulaştırmak için internet adresinden de hizmet vermeye başladı. Yerli ve yabancı binlerce bitki, meyve ve zeytin fidanlarını açık veya tüp kök şeklinde satmaktadır.

Hızlı Verim

Ceviz ağacı hızlı gelişen ve çok verim veren bir bitki çeşidi olarak firmamızda yerli ve yabancı fideleri ile bulunur. İstenilen her noktaya ücretsiz kargo imkanı ile gönderebileceğimiz açık kök ceviz fidanı ile tarlanızı, bağ ve bahçenizi ceviz cennetine dönüştürmenize katkı sunmaktayız.

Tamamen sertifikalı, aşılı ve bol verimli açık kök ceviz fidanlarını firmamızdan alırsanız farkı görecek ve sıfır kayıp ile geleceğinize ekonomik olarak yatırım yapacaksınız. Ekim süreci sonrası en kısa zamanda ürün almaya başlayacağınız ceviz fidanlarımız sizlere ulaşana dek firmamız tarafından rutin kontrollerden geçirilmektedir. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Firmamızın teknik elemanları açık kök ceviz fidanları ve diğer fidan çeşitlerinin bakım ve üretimini uygun şartlarda gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimiz hakkında daha geniş bilgi edinmek isteyenler firmamızın internet adresini 7/24 inceleyebilir.

Add a Comment