Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi sizlerin beyaz eşya tamircisi neden beklediği kalite özgünlük profesyonel destek orijinal yedek parça gibi unsurlar olabilir. Ama biz de bunların yanı sıra özellikle sunmuş olduğumuz orijinal parçanın garantili ve teknik desteğimiz tarafından onaylı olduğunu bilmenizde fayda var.

Beyaz Eşya Servisi Desteği Veren Şirket

kuşkusuz alışagelmiş tamircilik statüsünde en üst çizgide olan firmamızdan yardım ve profesyonel destek alabilirsiniz. Birçok markaya tamir hizmeti verdiğimiz gibi Türkiye’de distribütörü ve teknik servisi olmayan paralel ithalat tarafından gelen markalarında tamamına teknik destek sunuyoruz. Beyaz Eşya Servisi dendiği zaman akla gelen firmalardan bir tanesi iz sunmuş olduğunuz garanti belgesi. Usta öğreticilik ve ustalık belgeleri gibi unsurları bünyesinde balını barındıran şirketimizden mutlaka hizmet almanızı öneririz.

Beyaz Eşya Onarım Hizmeti

Firmalar genellikle vermiş olduğu teknik desteğe sadece yedek parça garantisi var ama bizim şirketimizde hem teknik destek sunduğumuz yedek parçanın hem hizmetin profesyonelce garantisi verilir sizlere yazılı bir kağıt şeklinde imzalanarak teslim edilen servis formunda aynı zamanda şirketimiz bünyesindeki bilgisayarlarda bütün veri tabanına kaydolur.

Şekillenmiş ya da arızasının ne olduğu belli olmayan ürünleri firmamız tarafından kontrolleri ve deneyimli ekiplerimizin yaklaşımı ile sorunları ne olduğu anlaşılır aynı tekrar arıza yaparsa sorunlar aynıysa ekstra ücret uygulamadan 2 hizmeti ücretsiz veriyoruz.

Lütfen beyaz eşya tamir sektöründeki diğer firmaların bu işe bakış açısına dikkat edin genellikle başka firmalarda alacağınız hizmetleri ikinci bir kez ulaşmaya çalıştığınız da firmanın telefon numarasına erişemeyen bilir firmanın kapalı olduğunu ya da numarasını değiştirdiğini fark edersiniz bu tarz girişimciler maalesef bizi kariyerinizi yaptığımız işi karalıyor. O açıdan beyaz eşya servisi derneği zaman tam 18 yıldır servis Asia müşterilerine aynı numarayla destek sunar.

Add a Comment