Gezen Tavuk

Gezen Tavuk

Sağlıklı beslenmenin önemi yadsınamayacak kadar gereklidir. Çünkü sağlıklı beslenme bağışıklık sistemini geliştirmekte ve hastalıklara karşı vücudun direncini artırmaktadır. özellikle de gelişim çağındaki çocukların fizyolojik ve psikolojik gelişimi için sağlıklı beslenmek gerekir. Proteinli besinlerin alınması bu süreçte önemlidir. Et ve et ürünleri içerisinde bulunan zengin protein sağlıklı beslenme için olmazsa olmazdır. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Sağlıklı beslenmeye ulaşmanın adresi olan Aktavyarka.com sitemiz sağlıklı et ve et ürünlerine ulaşmak için gezen tavuk çiftlikleri ile hizmetinizde.

Sağlıklı ve Organik

Ürünlerimiz tamamen organik ortamda olup, tavuklarımız organik yemlerle beslenmektedir. Ürünlerimiz helal kesim ve yeterli olgunluğa erişen gezen tavuklardan oluşmaktadır. Kümesleri sağlıklı, ısınma ihtiyaçları ayarında ve bakımları veteriner kontrolünde yapılan gezen tavuklarımız sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı beslenmesine katkı sağlayacaktır.

Doğal ortamlarda, içgüdüsel olarak beslenen ve güneş ışınlarından gezerek D vitamini alan gezen tavuklarımız hem taze hem de lezzetlidir. Yumurtlama sürecinden sofranıza gelen sürece dek tamamen doğal olan ürünlerimiz için firmamız ile iletişime geçebilir ve siparişlerinizi online verebilirsiniz.

Add a Comment