Lens Fiyatları

Geniş Seçenekli Online Lens Alışverişi Lens Optikal firmasının internet sitesi üzerinden satın alabileceğiniz, birbirinden kaliteli ve kolay kullanıma sahip lensleri, müşterilerinin gözünü rahatsız etmeyecek markalardan seçilmektedir. İnternet sitesi üzerinden yaptıkları satışlarda, müşterilerine uygun fiyat imkanı sunarak lenslere piyasadaki en uygun şekilde sahip olmalarına aracılık etmektedirler.

Renkli Lens Satışı

Site içerisinde renkli numaralı ve renkli numarasız lens imkanı da vardır. Bu lensler sayesinde gözlerinizi dilediğiniz renge çevirebilirken kendi numaranız olan lensleri de kullanmış olacaksınız. Size özel üretilmiş olan numaralar sayesinde gözlükteki konfordan daha etkili bir görüş yeteneğine sahip olabileceksiniz. Hizmetleri arasında kampanyalı ve promosyonlu ürün gönderimi de bulunmaktadır.

İndirimlerden Faydalanın

Lens fiyatları, yurt dışı bazlı olduğu için sürekli değişmektedir. Lens Optikal sitesinden yapacağınız 6 kutu lens alımında, çok daha düşük ücretler ödeyerek indirimden faydalanabileceksiniz. Lens Fiyatları İndirimler sizlere en iyi şekilde sunulmakta ve belirlenmiş ürünler etrafında dönmektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen firma aynı zamanda lenslerde kullanılan solüsyonları 4 kutu alımında ücretsiz göndermektedir.

Günlük Lensler

Lenslerinizi kullanırken her gün bakım yapmak zor geliyorsa, sitede satılan günlük kullan at lensleri de deneyebilirsiniz. Yüksek oksijen geçirgenliğine sahip, gözlerinizi yormadan görmenizi sağlayacak kullan at lensler sayesinde, gözünüze her gün temiz ve hijyenik lensleri takabileceksiniz. Lenslerinizi gece olduğunda atmanız ve bir daha kullanmamanız önerilmektedir. Tek kullanımlık lenslerin yanında bir aylık ve gece gündüz kullanılabilen lensler de mevcuttur.

İletişim Bilgileri

Merkez: Lensoptikal Fatih Mah. Velioğlu Cad. No:64/B Bağcılar
Vizyon optik inönü mh 428. sk no:3/b Bağcılar istanbul

T. +90 212 630 89 39 (Hafta içi 9:00-17:30)

Whatsap. +90 555 088 75 05 (Hafta içi 9:00-17:30)

Add a Comment